Wykłady BNI

Biznes, rekomendacje, rozwój firmy - od teraz każdy Członek BNI może pobierać nauki od światowych ekspertów w dziedzinie rozwoju biznesu. Edukacyjne wykłady BNI dedykowane są wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie.

Dzięki wykładom
dowiesz się:

  1. Jak rozwijać firmę dzięki rekomendacjom biznesowym.
  2. Jak wdrożyć marketing rekomendacji do biznesplanu Twojej firmy.
  3. Jak zdobywać nowe zlecenia z rekomendacji dla swojej firmy.
  4. Jak wykorzystywać networking do budowania sieci kontaktów.
  5. Jak prowadzić spotkania biznesowe i zdobywać nowe zlecenia.
  6. Jak prezentować swoją firmę na zewnątrz, by zdobywać nowych klientów.

Edukacja i doskonalenie swoich umiejętności w biznesie to jedne z podstawowych wartości BNI, które kultywowane są na całym świecie od ponad 30 lat. Dzięki zapewnieniu Członkom BNI systematycznych szkoleń i warsztatów, BNI utrzymuje silną pozycję jako największa i najskuteczniejsza organizacja biznesowa na świecie. Zaangażowanie w szkolenia i edukację powoduje, że wykorzystujemy zdobytą wiedzę nie tylko do efektywniejszego działania w BNI, ale także w swoim biznesie.

BNI University to baza szkoleń, kursów i wykładów, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Interaktywne i angażujące ćwiczenia, quizy, filmy i dokumenty przygotowane przez ekspertów i najlepszych trenerów BNI na świecie, pozwalają na zdobycie unikalnej wiedzy, która pomaga rozwinąć firmę, zdobywać zlecenia, nawiązywać kontakty biznesowe.

Jak wyznaczyć cele w BNI?

Sam Schwartz

Jedną z największych bolączek przedsiębiorców jest szukanie nowych klientów i najlepszych sposobów na ich pozyskiwanie. Wbrew pozorom wcale nie trzeba szukać daleko. Sam Schwartz w swoim wykładzie wyjaśnia, jak przygotować skuteczny plan marketingu rekomendacji, jak zaplanować rekomendacje oraz wyznaczyć cele, by je zrealizować. Dzięki regularnemu stosowaniu takiej taktyki, osiągniesz wiele korzyści płynących z rekomendacji.

7 nawyków skutecznego
działania

Sam Schwartz

Działalność w BNI to szansa na pogłębianie wiedzy biznesowej, czerpanie ze sprawdzonego know how i gotowe rozwiązania, które można od razu wdrożyć w swoich firmach. Sam Schwartz dzieli się wiedzą na temat nawyków skutecznego działania każdego Członka BNI. Zdradza, w jaki sposób realizować jeszcze więcej biznesów dzięki członkostwu w organizacji. Odkryj, jakie skuteczne działania powinieneś podjąć, by czerpać jak najwięcej korzyści z członkostwa w BNI.

Sprzedaż przez rekomendacje kluczową umiejętnością XXI wieku

Brian Tracy

Rekomendacje biznesowe zapewniają stałe źródło zleceń, klientów i stabilny rozwój wielu firmom. Biznes przez rekomendacje łatwiej jest sfinalizować i istnieje duże prawdopodobieństwo, że wygeneruje kolejne polecenia. Dzięki wykładowi Briana Tracy’ego odkryjesz co zrobić, by każda rekomendacja była na najwyższym poziomie i pozwalała Ci generować zyski.
 

Dlaczego Grupy BNI nie rosną
i jak pobudzić je do rozwoju?

Phil Berg

Budujesz Grupę BNI, ale na Twojej drodze ciągle pojawiają się wyzwania, które uniemożliwiają Ci jej efektywne tworzenie. Nie wiesz, w jaki sposób zarządzać grupą, by odnosiła sukcesy i osiągała dobre wyniki. Obejrzyj wykład Phila Berga, który zarządza zespołem ponad 50 Dyrektorów i Ambasadorów, należących do grup na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii i dowiedz się, w jaki sposób rozwinął tak mocny zespół. Odkryj najlepsze sposoby i techniki, które możesz wykorzystać przy tworzeniu silnych i nastawionych na cel grup.

Jak wynieść więcej wartości dla swojej firmy poprzez pełnienie funkcji Dyrektora BNI?

Terry Hamill

Dzielisz się swoją siecią kontaktów biznesowych, potrafisz zarządzać ludźmi, masz motywację do pomagania innym w biznesie, jesteś otwarty na nowe wyzwania - to cechy, które Cię charakteryzują. Dodatkowo prowadzisz własną firmę, jesteś mocno zaangażowany w działalność w BNI i pełnisz rolę dyrektora. Dzięki niej zwiększasz swoją widoczność, zdobywasz jeszcze więcej kontaktów i rozwijasz się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Odkryj, jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą ta rola i jak wynieść więcej wartości dla swojej firmy będąc Dyrektorem BNI.
 

Jak zbudować #1 Region BNI na świecie?

Yash Vasant

Budowanie Regionu BNI to nie lada wyzwanie, ale przynosi wiele satysfakcji: jesteś biznesowym liderem dla kilkuset aktywnych przedsiębiorców i masz wpływ na lokalną gospodarkę i społeczność. Jak skutecznie zarządzać tak wielką liczbą przedsiębiorców, by osiągać ponadprzeciętne wyniki? Odkryj, jak efektywnie wpływać na właścicieli firm i wspierać ich w rozwijaniu biznesów.
 
Zaloguj