Member Success Program

część zaawansowana

Wiesz już, jak BNI może wpłynąć na rozwój Twojego biznesu. Rozumiesz także, jaka idea przyświeca organizacji, w jaki sposób generować rekomendacje, pozyskiwać nowych klientów oraz współpracować z przedsiębiorcami tworzącymi grupę. Pora pójść o krok dalej i doszlifować swoje umiejętności, by podnieść poziom swojej wiedzy o organizacji. Odkryj, jakie dodatkowe możliwości i aktywności oferuje BNI, by wykorzystać członkostwo do maksimum i zaangażować się jeszcze bardziej.

Podczas tego kursu
nauczysz się:

  1. Jak zbudować wiarygodność wśród Członków BNI.
  2. Jak zbudować zaufanie wśród Członków BNI poprzez widoczność, wiarygodność i zyskowność.
  3. Jak wykorzystać szkolenia i funkcje w BNI do rozwoju swojej firmy.
  4. Jak wykorzystać referencje do zbudowania swojej wiarygodności oraz wiarygodności swoich partnerów biznesowych.
  5. Jak przygotować prezentację swojej firmy tak, by była efektywna.

Czy członkostwo w BNI to tylko przekazywanie rekomendacji, przeprowadzanie spotkań biznesowych i networking? Zdecydowanie nie. To budowanie społeczności zaangażowanych, rzetelnych przedsiębiorców, szkolenia, konferencje, wymiana wiedzy z innymi członkami. Aktywne uczestnictwo i zaangażowanie w rozwój BNI sprawiają, że przedsiębiorcy stają się widoczni i budują swój wizerunek w regionie. Część zaawansowana szkolenia MSP pozwoli Ci zdobyć wiedzę, dzięki której jeszcze lepiej wykorzystasz swoje członkostwo w organizacji do rozwoju siebie i firmy.

Dowiedz się, jak aktywnie działać w BNI

Nowych Członków BNI również zachęcamy do ukończenia części zaawansowanej, pomoże to w pełni i w szybszym tempie wykorzystać członkostwo w organizacji. MSP - część zaawansowana - zawiera narzędzia i techniki, które przygotują Cię do działania w BNI.

Co zyskasz po ukończeniu tego kursu

Zaloguj