Member Success Program

część podstawowa

Jak pozyskać nowych klientów z rekomendacji i rozwinąć swoją firmę ? To pytanie nurtuje przedsiębiorców przystępujących do BNI. Rekomendacje i networking mają wielkie znaczenie dla rozwoju biznesu. Dzięki szkoleniu MSP - Member Sucess Program dowiesz się jak efektywnie wykorzystywać BNI do rozwoju firmy. Odkryj, jakie narzędzia i sposoby rozwijania biznesu oferuje BNI, by członkostwo w organizacji było dla Ciebie wartościowe.

Podczas kursu
nauczysz się:

  1. Jak BNI może wpłynąć na rozwój Twojego biznesu.
  2. Jak zbudować sieć kontaktów biznesowych i w ten sposób powiększyć swój zespół sprzedażowy.
  3. Jak prowadzić networking.
  4. Kiedy dostaniesz dobre rekomendacje.
  5. Jak przygotować i przekazywać dobre rekomendacje.
  6. Jak zaprezentować swoją firmę, żeby otrzymywać rekomendacje.
  7. Dlaczego warto skutecznie zapraszać gości na spotkania BNI.
  8. Jak interpretować zasady BNI.
  9. Jak prowadzić spotkania 1 na 1, aby kończyły się wymianą rekomendacji.

Szkolenie MSP przekazuje wiedzę o kluczowych i najważniejszych elementach BNI. Pokazuje możliwości, jakie niesie ze sobą członkostwo w organizacji oraz potencjał, jaki tkwi w rekomendacjach i networkingu. Szkolenie to stanowi klucz do zrozumienia, na czym polega działanie w BNI i jak skutecznie wykorzystać członkostwo do rozwoju biznesu, pozyskania nowych klientów czy kontrahentów. Wiedza, przekazywana podczas tego szkolenia, dostarcza właścicielom firm narzędzi do osiągnięcia sukcesu w organizacji i w biznesie. Ze statystyk wynika, że przedsiębiorcy, którzy w ciągu 30 dni od dołączenia do BNI zrealizowali szkolenie MSP, zarabiają więcej i szybciej odnoszą korzyści z członkostwa.

Ze statystyk wynika, że przedsiębiorcy, którzy w ciągu 30 dni od dołączenia do BNI zrealizowali szkolenie MSP, zarabiają więcej i szybciej odnoszą korzyści z członkostwa.

Szkolenie MSP to program edukacyjny, który został specjalnie przygotowany przez międzynarodowy zespół ekspertów BNI. Prosta i intuicyjna forma szkolenia, zawierająca szereg interaktywnych quizów, wideo czy dokumentów, pozwala szybko przyswoić wiedzę.

Spis lekcji:

1. Widoczność w BNI (czas: 25 min)

2. Cotygodniowa prezentacja (czas: 10 min)

3. Generowanie rekomendacji (czas: 20 min)

4. Power Teamy i zapraszanie gości (czas: 15 min)

5. Efektywne spotkania 1 na 1 (czas: 25 min)

6. Networking podczas spotkań biznesowych (czas: 10 min)

7. Wyznaczanie i osiąganie celów (czas: 15 min)

8. BNI Connect (czas: 6 min)

Co zyskasz po ukończeniu tego kursu

Zaloguj