BNI Connect dla Zarządów Grup

Szczegóły kursu

Czego się dowiesz podczas szkolenia z BNI Connect

Jak prawidłowo wypełnić i zatwierdzić raport PALMS?

Jak efektywnie wykorzystać BNI University w procesie mentoringu?

Jak skutecznie wykorzystać BNI Connect do zwiększenia swojej widoczności?

Do czego wykorzystać tygodniowe i miesięczne zestawienia w Reporting2You?

W jaki sposób czytać i analizować raporty dotyczące Członków Grupy, aby wspólnie osiągać wyznaczone cele?

Dlaczego systematyczne korzystanie z aplikacji mobilnej BNI Connect jest ważne?

Tematyka webinarów

Temat: Raport PALMS

Monika Wądrzyk i Ewa Piekart

Opis: Jednym z podstawowych narzędzi służących do pomiaru efektywności biznesów realizowanych przez Członków BNI jest raport PALMS. O to, by dane w nim zawarte były aktualne i prawidłowe dba Wiceprezes Grupy BNI. Dlatego konieczne jest skuteczne zachęcanie Członków do uzupełniania wszystkich statystyk. Uporządkuj swoją dotychczasową wiedzę i zobacz jakich błędów unikać, aby skuteczniej realizować swoje zadania.

Czas trwania: 57:50 min

Temat: Raporty, Raporty, Raporty

Monika wądrzyk

Opis: Jak mawia Phil Berg „Statystyki, są zawsze dobrym wstępem do rozmowy.” W BNI Connect monitorujemy aktywności Członków, aby na każdym etapie realizacji obranych przez nich celów móc odpowiednio reagować. Z tego szkolenia dowiesz się, jak szerokie możliwości raportowania daje BNI Connect Członkom Zarządów Grup BNI. Kiedy warto sięgnąć po poszczególne zestawienia i jak wykorzystać ich potencjał do pracy z twoją Grupą BNI.

Czas trwania: 32:06 min

Temat: Reporting2You i Traffic Lights

Sylwia Warszawska

Opis: Analizowanie danych i wyciąganie trafnych wniosków to kluczowa umiejętność każdego profesjonalnego przedsiębiorcy i dobrego menadżera. Z tego szkolenia dowiesz się, w jaki sposób raporty dotyczące kluczowych wskaźników efektywności Grupy BNI, ewolucji Członków Grupy BNI czy alertów, mogą wesprzeć liderów w realizacji zadań związanych z pełnieniem określonej funkcji w Zarządzie Grupy BNI.

Czas trwania: 39:06 min

Temat: Goście

Arkadiusz Sztuka i Monika Wądrzyk

Opis: Każdy Gość zaproszony na spotkanie grupy BNI, to potencjalnie Twój nowy partner biznesowy. To przedsiębiorca, który powiększy Twoją sieć kontaktów, wniesie wartość dodaną zarówno do Twojej firmy, jak i do Grupy. Z tego szkolenia dowiesz się jak skutecznie wykorzystać narzędzie BNI Connect do zapraszania wartościowych Gości i budowania sieci kontaktów.

Czas trwania: 29:11 min

Temat: Aplikacja mobilna BNI Connect

Alicja Bąkowska i Monika Wądrzyk

Opis: Dzięki systematycznie gromadzonym w BNI Connect statystykom, możemy mierzyć wartość zrealizowanego przez naszych Członków biznesu. Dlatego tak ważny jest rejestr codziennych aktywności. Z tego szkolenia dowiesz się jak sprawnie poruszać się po aplikacji oraz w jaki sposób uzupełnić swój profil, aby być widocznym dla przedsiębiorców z BNI w Polsce jak i na całym świecie.

Czas trwania: 37:11 min

Temat: BNI University

Karolina Józwiak-Stefaniak

Opis: BNI University to profesjonalna platforma edukacyjna, która łączy media społecznościowe z edukacją online, pozwalając Ci odnieść jak najwięcej korzyści związanych z nauką przez internet. Im bardziej jesteś aktywny w BNI University, tym więcej punktów otrzymujesz. Jako Członek Zarządu czy osoba pełniąca funkcję w Grupie, możesz na bieżąco śledzić notowania w rankingu liderów. Z tego szkolenia dowiesz się również jak samodzielnie budować raporty, by wspierać Członków Grupy w aktywnym korzystaniu z wiedzy dostępnej na wyciągnięcie ręki.

Czas trwania: 41:11 min

Inne szkolenia i kursy
tylko dla Członków BNI

Szkolenie dla Zarządów Grup BNI

Member Success Program

Program Mentoringowy krok-po-kroku

Zaloguj