Program Mentoringowy

krok po kroku

Program Mentoringowy BNI to cykl szybkich, 15-minutowych szkoleń specjalnie dla przedsiębiorców, którzy są nowymi członkami i dopiero dołączyli do BNI. Rozpoczynając swoją przygodę z BNI otrzymujesz wiele informacji, które na początku członkostwa trudno zapamiętać i wdrożyć. Program Mentoringowy krok po kroku powstał po to, aby w przyjazny sposób przedstawić najważniejsze informacje na temat członkostwa w BNI.

Podczas tego kursu
nauczysz się:

  1. Jak wyznaczyć cele na rok swojego członkostwa w BNI.
  2. Jak przygotowywać prezentacje, które będą generować zlecenia dla Twojej firmy.
  3. Jak przeprowadzać efektywne spotkania 1 na 1.
  4. Skąd czerpać rekomendacje dla swoich partnerów biznesowych.
  5. Jak rozbudowywać sieć kontaktów poprzez zapraszanie gości na spotkania BNI.
  6. Jak budować Power Teamy.
  7. Jak skutecznie korzystać z systemu BNI Connect.

Program Mentoringowy krok po kroku to efekt pracy doświadczonych Członków i Dyrektorów BNI z długim stażem w organizacji, którzy dzielą się swoją wiedzą, poradami i praktycznymi wskazówkami. Każde szkolenie poświęcone jest jednemu kluczowemu zagadnieniu. Szkolenia Programu Mentoringowego krok po kroku przygotowane są w formie wideo i wzbogacone o edukacyjne animacje, pomagające w przyswojeniu wiedzy.

Mentoring przyspiesza sukces i rozwój firmy nie tylko nowych Członków BNI. Dzięki mentoringowi poprawia się zaangażowanie przedsiębiorców w działalność w BNI: obecności na spotkaniach, retencję, generowanie rekomendacji. A co za tym idzie – wpływa na robienie większej ilości biznesów.

Dzięki tym szkoleniom, Członkowie BNI mają dostęp do materiałów edukacyjnych przygotowanych przez doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin rozwoju biznesu przez rekomendacje. Wiedza i porady dotyczącą konkretnych wyzwań w biznesie z jakimi na co dzień spotykają się Członkowie BNI.

Co zyskasz po ukończeniu tego kursu

Zaloguj