Wykłady BNI

Biznes, rekomendacje, rozwój firmy - od teraz każdy Członek BNI może pobierać nauki od światowych ekspertów w dziedzinie rozwoju biznesu. Edukacyjne wykłady BNI dedykowane są wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie.

Dzięki wykładom
dowiesz się:

  1. Jak rozwijać firmę dzięki rekomendacjom biznesowym.
  2. Jak wdrożyć marketing rekomendacji do biznesplanu Twojej firmy.
  3. Jak zdobywać nowe zlecenia z rekomendacji dla swojej firmy.
  4. Jak wykorzystywać networking do budowania sieci kontaktów.
  5. Jak prowadzić spotkania biznesowe i zdobywać nowe zlecenia.
  6. Jak prezentować swoją firmę na zewnątrz, by zdobywać nowych klientów.

Edukacja i doskonalenie swoich umiejętności w biznesie to jedne z podstawowych wartości BNI, które kultywowane są na całym świecie od ponad 30 lat. Dzięki zapewnieniu Członkom BNI systematycznych szkoleń i warsztatów, BNI utrzymuje silną pozycję jako największa i najskuteczniejsza organizacja biznesowa na świecie. Zaangażowanie w szkolenia i edukację powoduje, że wykorzystujemy zdobytą wiedzę nie tylko do efektywniejszego działania w BNI, ale także w swoim biznesie.

BNI University to baza szkoleń, kursów i wykładów, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Interaktywne i angażujące ćwiczenia, quizy, filmy i dokumenty przygotowane przez ekspertów i najlepszych trenerów BNI na świecie, pozwalają na zdobycie unikalnej wiedzy, która pomaga rozwinąć firmę, zdobywać zlecenia, nawiązywać kontakty biznesowe.

Zaloguj