Zespół BNI University tworzą światowi eksperci w rozwijaniu biznesu przez rekomendacje i efektywny networking. To docenieni na arenie międzynarodowej szkoleniowcy, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dzieją się podczas konferencji organizowanych na całym świecie.
Eksperci BNI University to wykwalifikowani szkoleniowcy, którzy w BNI osiągali ponadprzeciętne wyniki. Ich praktyczna wiedza i doświadczenia zbierane na przestrzeni lat pozwolą Ci rozwinąć skutecznie biznes.

Eksperci


Ryszard Chmura

Prezes Zarządu BNI Polska


Z organizacją związany od 2009 roku, kiedy dołączył do jednej z grup jako członek. Dzięki BNI, opierając rozwój firmy o rekomendacje, rozwinął swój biznes w ciągu 5 lat od 1 do 150 pracowników. W BNI przeszedł drogę od członka, poprzez pełnienie funkcji w Zarządzie Grupy, Dyrektora Asystującego, Dyrektora Regionalnego aż do 2014 roku, kiedy został najmłodszym Dyrektorem Narodowym BNI na świecie.

Mateusz Bacański

Wiceprezes Zarządu BNI Polska


Z biznesem związany od ponad 10 lat, kiedy założył drukarnię offsetową. Wykorzystując swoje umiejętności sprzedażowe, zdołał w 5 lat rozwinąć biznes od 2 do 30 pracowników, osiągając wyniki finansowe rzędu 5 mln złotych. Rozpoczynał swoją działalność w BNI jako członek grupy. Następnie pełnił kolejno funkcję w Zarządzie Grupy, Dyrektora Asystującego oraz Dyrektora Regionalnego. Od 2014 roku jest Wiceprezesem Zarządu BNI Polska.

Sam Schwartz


Sam Schwartz jest certyfikowanym specjalistą ds. szkoleń z zakresu networkingu i dzieli się swoim doświadczeniem podczas różnorodnych konferencji dla organizacji biznesowych czy korporacji. W BNI zarządza ponad 115 grupami, zrzeszającymi prawie 3000 członków.

Brian Tracy


Trener biznesu, autor, jeden z najlepszych mówców na świecie. Szkoli rocznie ponad 250 tysięcy osób. W prowadzonych przez niego seminariach wzięło dotąd udział ponad cztery miliony osób w 53 krajach. Autor 70 książek, w tym bestsellerów "Maksimum osiągnięć", "Psychologia sprzedaży", "Sposób na sukces", "Sztuka zatrudniania najlepszych".

Yash Vasant


Yash Vasant to jeden z najmłodszych i jednocześnie najpopularniejszych mówców w Indiach. Wykorzystując doświadczenie i wiedzę, którą zdobył od światowych liderów biznesu, pomógł już ponad 5000 firm i ich właścicielom w Indiach. Jest założycielem ToD: Transport on Demand, jednej z trzech najbardziej popularnych firm logistycznych w Indiach w 2017 roku. Zarządza firmami, które koncentrują się na Międzynarodowej Spedycji, Magazynowaniu oraz Transporcie.

Phil Berg


Phil Berg to jeden z najpopularniejszych mentorów i trenerów BNI. Prowadzi Reach YOUR Goals – firmę specjalizującą się w pomaganiu przedsiębiorcom w zwiększaniu sprzedaży i wykorzystywaniu potencjału rekomendacji biznesowych. W BNI zarządza zespołem ponad 50 Dyrektorów i Ambasadorów należących do grup na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Terry Hamill


Terry Hamill zapoczątkował otwieranie grup BNI w Liverpoolu. Jego kariera w BNI rozwijała się w szybkim tempie. Krok po kroku rozbudowywał BNI w kolejnych miastach, tworzył grupy nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w Portugalii i Brazylii. Został również europejskim trenerem dla nowych dyrektorów w państwach takich, jak: Niemcy, Szwajcaria czy Holandia. W 2002 roku otrzymał tytuł Europejskiego Dyrektora Narodowego Roku.
Zaloguj