Zobacz, dlaczego warto zrealizować szkolenie o tym jak wykorzystać BNI do zdobywania większej liczby zleceń biznesowych.

„Celem nie jest zdobycie większej liczby przyjaciół. Celem jest zdobycie większej liczby zleceń biznesowych.”
Phil Berg

Czego dowiesz się podczas szkolenia Phila Berga?

Jak poprawić 10 kluczowych obszarów funkcjonowania w społeczności networkingowej, by
zyskać wyższy zwrot z inwestycji jaką jest Członkostwo w BNI.

Spis lekcji

Temat: Wprowadzenie

PHIL BERG

Opis: Jakim typem Członka BNI jesteś? Tym, który aktywnie działa by rozwijać swój biznes, czy może tym który biernie czeka na coś co się wydarzy? Ta druga strategia raczej nie
przyniesie Ci sukcesu. Dołączając do społeczności BNI mamy swoje oczekiwania, ale musimy mieć świadomość tego, że nasi partnerzy biznesowi będą mieli również swoje oczekiwania w stosunku do nas. Dlatego ważne jest, aby budować i rozwijać relacje, dzięki którym zdobędziemy więcej zleceń biznesowych. Z tego szkolenia dowiesz się jak poprawić 10 kluczowych obszarów funkcjonowania w społeczności networkingowej, by zyskać wyższy zwrot z inwestycji jaką jest Członkostwo w BNI.

Czas trwania: 11:30 min

Temat: Prowadź oryginalne i edukujące prezentacje

PHIL BERG

Opis: Czy poświęcasz odpowiednią ilość czasu na przygotowanie swojej cotygodniowej prezentacji na spotkanie Grupy BNI? Czy twoje prezentacje są edukacyjne dla pozostałych Członków Grupy BNI? Czy każdy z nich wie, w jaki sposób chciałbyś, aby rekomendowali Twoją firmę? Dlaczego to akurat Ciebie mają polecić swojemu najlepszemu klientowi? W tej części szkolenia, Phil Berg dzieli się z Tobą praktycznymi radami i namawia do wielu ciekawych refleksji.

 

Czas trwania:  6:42 min

Temat: Konsekwentnie realizuj efektywne spotkania 1 na 1

PHIL BERG

Opis: Wykonywanie spotkań 1 na 1 ma sens tylko wtedy, kiedy wiesz, jak je robić. Wykonujesz je konsekwentnie, systematycznie i efektywnie, a co najważniejsze traktujesz je jak spotkanie biznesowe z innym przedsiębiorcą do tego by rozwinąć swój biznes. Głównym przesłaniem Phila Berga w tej części szkolenia jest “Spotkania 1 na 1 to najważniejsza strategia wykorzystania BNI by zarabiać więcej.” Dowiedz się jak robić dobre spotkania 1 na 1 by nie okazywały się stratą czasu.

Czas trwania: 8:37 min

Temat: Zostań czyimś Mentorem

PHIL BERG

Opis: Czy jesteś Mentorem dla kogoś w swojej Grupie BNI? A może nie masz na to czasu? Uczestniczenie w cotygodniowych spotkaniach Grupy BNI sprawia, że pozostali Członkowie Cię widzą, ale z pewnością nie mogą powiedzieć, że Cię znają. Jeżeli chcesz otrzymywać więcej dobrych rekomendacji, to musisz postarać się, aby inni Cię poznali i chcieli Ci pomóc. W tej części szkolenia Phil Berg skłania nas do refleksji, tłumacząc, dlaczego brak czasu nie powinien być dla nas wymówką, jeżeli chcemy się rozwijać i zarabiać więcej.

Czas trwania: 2:27 min

Temat: Bierz udział w warsztatach i wydarzeniach BNI

PHIL BERG

Opis: Ponoszenie porażek nie dla każdego jest łatwe. Oczywiście, można powiedzieć, że porażki są ważne, bo możemy wyciągnąć z nich lekcje i wiele się nauczyć, ale dla przedsiębiorcy bardzo często wiążą się dodatkowo ze stratą nie zawsze małych pieniędzy. W tej części szkolenia, Phil Berg mówi jak ważne jest aktywne poszukiwanie wiedzy poprzez uczestniczenie w różnych szkoleniach i wydarzeniach organizowanych przez BNI. Bo czy nie lepiej byłoby nauczyć się czegoś, zanim popełnisz błąd? Dzięki takiemu proaktywnemu działaniu z pewnością zaoszczędziłbyś więcej pieniędzy.    

Czas trwania: 2:41 min

Temat: Przygotuj cele finansowe i rekomendacje

PHIL BERG

Opis: Zdecydowana większość Członków BNI, zapytana o to,dlaczego dołączyła do BNI, odpowie – żeby zarabiać więcej pieniędzy. Na pytanie – a ile chciałbyś zarobić? odpowie – nie wiem. Jeżeli taka byłaby również Twoja odpowiedź, koniecznie obejrzyj to szkolenie. Phil Berg wyjaśnia w nim, dlaczego musisz wiedzieć, ile chcesz zarobić w określonym czasie, by zaplanować strategię na skuteczne osiągnięcie tego celu. Bo jak mawia Dr Ivan Misner, założyciel BNI – “Osiągniesz lepsze wyniki, robiąc sześć rzeczy tysiąc razy, niż tysiąc rzeczy sześć razy”.

Czas trwania: 5:52 min

Temat: Zostań Członkiem Power Teamu

PHIL BERG

Opis: “Przestań budować swoją Grupę BNI! Zacznij budować swój Power Team!” – do takiej kontrowersji namawia Phil Berg w tej części szkolenia. Dlaczego? Bo skupiając się na tym drugim i tak cała Twoja Grupa BNI rozwija się i zarabia więcej. Bądź samolubny! Zapraszaj takich Gości na spotkania Grupy BNI, by kiedy dołączą do naszej społeczności mogli przedstawiać Cię swoim klientom. W tej części szkolenia dowiesz się, dlaczego bycie Członkiem Power Teamu jest ważne dla Ciebie i Twojego biznesu.

Czas trwania: 3:03 min

Temat: Zaangażuj się i weź odpowiedzialność

PHIL BERG

Opis: Czy zdarza Ci się podejmować decyzje na podstawie tego co Ci się wydaje? Jaka jest Twoja pierwsza myśl, kiedy słyszysz – może chciałbyś zostać Prezesem Grupy BNI? Dyrektorem Asystującym, albo Ambasadorem?. W tym szkoleniu Phil Berg przekonuje do tego, aby decyzje podejmować na podstawie wiedzy, a nie naszego wyobrażenia na jakiś temat. Nie masz czasu na to, by zostać Członkiem Zarządu Grupy BNI? Być może, nie zdajesz sobie do końca sprawy z tego, jakie korzyści z pełnienia tej funkcji możesz mieć.

Czas trwania: 4:11 min

Temat: Bierz udział w spotkaniach towarzyskich Grupy

PHIL BERG

Opis: W BNI uczymy przedsiębiorców, jak rozwijać swoje biznesy przez rekomendacje. Dobrą okazją do rozbudowy swojej sieci kontaktów i wzmocnienia relacji między poszczególnymi Członkami Grupy BNI są spotkania towarzyskie, podczas których w miłej atmosferze można bliżej się poznać. W tej części szkolenia, Phil Berg namawia do wyjścia ze swojej strefy komfortu i uczestnictwa w eventach Grupy BNI, nawet jeśli do końca nie jesteś fanem tego typu imprez.

Czas trwania: 2:28 min

Temat: Bądź otwarty na networking

PHIL BERG

Opis: Wielu Członków BNI nie przyjeżdża odpowiednio wcześnie na spotkanie swojej Grupy BNI, lub ucieka zaraz po jego zakończeniu nie uczestnicząc w Otwartym Networkingu. Tłumaczą to niedorzeczną porą rozpoczęcia spotkania lub koniecznością szybkiego powrotu do pracy. Jaka jest Twoja strategia na Otwarty Networking? W tej części szkolenia, Phil Berg namawia byś swoje Członkostwo w BNI traktował tak samo jak swój biznes. Jeżeli w pośpiechu wchodzisz na spotkanie Grupy BNI i w pośpiechu z niego wychodzisz, to nie oczekuj wielu rekomendacji. Musisz wygospodarować czas na sukces.  

Czas trwania: 4:45 min

Temat: Dziel się rekomendacjami i zapraszaj Gości!

PHIL BERG

Opis: Przekonanie wielu Członków BNI o tym, że zapraszanie Gości na spotkania Grup BNI, jest tylko po to by budować BNI – jest nieporozumieniem. Jeżeli zdarza Ci się pomyśleć w ten sam sposób, najprawdopodobniej nie dostrzegasz jeszcze wartości jaką daje Ci przynależność do tej globalnej społeczności. Im więcej przedsiębiorców zrzeszonych jest w Grupach BNI, bym więcej ludzi może pracować razem, budować relacje i robić biznes. W tej części szkolenia Phil Berg wyjaśnia, dlaczego na najbliższe spotkanie Grupy BNI powinieneś przyprowadzić swojego najlepszego przyjaciela.

Czas trwania: 3:33 min

Temat: Q&A

PHIL BERG

Opis: W tej części szkolenia Phil Berg odpowie na wszystkie pytania uczestników, które zadali mu na czacie podczas wydarzenia na żywo, prowadzonego ze studia BNI.

Czas trwania: 30:57 min

Inne szkolenia i kursy
tylko dla członków BNI

Szkolenie dla Zarządów Grup BNI

Member Success Program

Program Mentoringowy krok-po-kroku

Zaloguj