Obejrzyj trailer i dowiedz się jak wykorzystać BNI do maksimum, aby zdobywać zlecenia od TOP klientów przez rekomendacje.

Co wyróżnia kurs Witaj w BNI dla nowych Członków

Wskazówki, na co zwracać uwagę stawiając pierwsze kroki w BNI.

Rekomendacje dotyczące rozwoju osobistego związane ze szkoleniami i warsztatami.

Instrukcje, jak precyzyjnie mówić o własnych potrzebach i słuchać potrzeb innych przedsiębiorców.

Instrukcje, jak wyznaczać cele na najbliższy rok i jak zaplanować ich realizację.

Szkolenie na żywo z Trenerem
Blended learning

Spis lekcji

Temat: Wprowadzenie

RYSZARD CHMURA

Opis: Podczas tej lekcji dostaniesz informacje z pierwszej ręki i dowiesz się, jak wykorzystać model działania BNI, aby rozwijać własną firmę. Poznasz cel organizacji, jak się w niej poruszać i na co zwracać uwagę, by móc osiągać założone cele.

Czas trwania: 2:58 min

Temat: Moja historia

Ryszard Chmura

Opis: Ryszard Chmura rozwinął swoją firmę do holdingu reklamowego zatrudniającego setki osób. Podczas lekcji dowiesz się, z jakimi wyzwaniami zmagał się podczas założenia firmy, jak wyglądały jego pierwsze spotkania i przystąpienie do Grupy. Poznasz cenne wskazówki odnośnie szkoleń i warsztatów, a także jak zdobywać know how od innych przedsiębiorców.

Czas trwania: 8:09 min

Temat: BNI jako społeczność przedsiębiorców

Ryszard chmura

Opis: Podczas lekcji dowiesz się, dlaczego akurat rekomendacje są kluczowe w biznesie oraz poznasz nasz autorski system rekomendacji. Zdobędziesz praktyczne wskazówki, jak skracać drogę do nowych Klientów oraz jak poznawać know how od najlepszych przedsiębiorców.

Czas trwania: 14:15 min

Temat: Jakie są Twoje cele na rozwój firmy?

ryszard chmura

Opis: Świadome planowanie celów rozwojowych własnej firmy jest niezwykle istotne. Podczas lekcji dowiesz się, jakie kroki należy wykonać, aby sprostać temu zadaniu. Dowiesz się, jak docierać do innych przedsiębiorców oraz jak zdobywać wiedzę od tych, którzy są o krok przed Tobą.

Czas trwania: 12:44 min

Temat: Zlecenia do największych Klientów dzięki rekomendacjom

ryszard chmura

Opis:Jak pozyskać zlecenia do największych Klientów? Podczas lekcji otrzymasz cenne wskazówki, jak budować własną widoczność oraz wiarygodność w Grupie. Przekonasz się, jak ważne jest zaangażowanie wobec innych przedsiębiorców i odpowiednie przygotowanie do            spotkań 1 na 1.

Czas trwania: 20:23 min

Temat: Jak wykorzystać narzędzia BNI do szybkiego rozwoju firmy?

ryszard chmura

Opis:Podczas lekcji dowiesz się, jak efektywnie korzystać z narzędzi BNI, aby rozwijać własną firmę. Otrzymasz wskazówki na temat wyznaczania oraz realizowania celów na najbliższy rok oraz korzyściach z zaangażowania się w pełnienie funkcji w Grupie.

Czas trwania: 19:14 min

Temat: Sesja Q&A

ryszard chmura

Opis:Podczas lekcji uzyskasz odpowiedzi na pytania zadane przez Członków, które dotyczą m.in. rekomendacji, spotkań 1 na 1 oraz tego, jak można zaoszczędzić swój czas.

Czas trwania: 10:58 min

Szkolenia i kursy

Member Success Program – poziom podstawowy na czym polega członkostwo w BNI

Program Mentoringowy krok-po-kroku

Member Success Program poziom zaawansowany - jak wykorzystać członkostwo w BNI do rozwoju firmy

Member Success Program 

Zaloguj