Szkolenie dla Zarządów Grup BNI

Dobry lider sprawia, że grupa ludzi, której przewodzi, zmierza w tym samym kierunku i realizuje te same cele. Potrafi inspirować i motywować do działania. To jedne z cech charakteryzujących liderów, którzy zarządzają Grupą BNI. W dobrze działającej Grupie BNI członkowie generują dużo rekomendacji i biznesów, podejmują nowe inicjatywy biznesowe oraz skutecznie rozwijają swoje firmy. Dzięki temu grupa rozwija się i dołączają do niej nowi przedsiębiorcy.


Dlaczego warto pełnić funkcję w Zarządzie Grupy BNI? Jak odpowiednio przygotować się do tej roli i na czym ona polega? Na co zwrócić szczególną uwagę?


Zarządzanie Grupą BNI, to zarządzanie zespołem kilkudziesięciu managerów. Odkryj, na czym polega aktywne działanie w BNI, i jak skutecznie wykorzystać pełnioną funkcję w grupie do rozwoju swojej firmy.

Podczas szkolenia
nauczysz się:

  1. Jakie są korzyści z pełnienia funkcji w Zarządzie Grupy BNI.
  2. Jak wykorzystać funkcję w Zarządzie Grupy BNI do rozwoju swojej firmy.
  3. Jak każda z funkcji może wspierać członków w rozwijaniu ich biznesu przez rekomendacje.
  4. Jak rozwijać swoją Grupę BNI, a przy tym swój biznes i zarabiać coraz więcej.
  5. Na czym polega pełnienie funkcji w Zarządzie Grupy BNI.
  6. Dlaczego jedne grupy zarabiają więcej niż inne i co ma na to wpływ.

Jak wyznaczać cele Grupy BNI? Jak skutecznie prowadzić spotkanie Grupy BNI, aby generowało jak nawięcej biznesów dla członków grupy? Co zrobić, by wykorzystać pełnioną funkcję do rozwoju własnego biznesu?

To tylko kilka z pytań, na jakie odpowiadają trenerzy podczas Szkolenia dla Zarządów Grup BNI. Przekazują wiedzę dotyczącą zarówno narzędzi pomagających w lepszym pełnieniu swojej funkcji w grupie, jak i wykorzystania tej roli do rozwoju własnej firmy. Umiejętność zarządzania, rozwinięta podczas tego szkolenia, przydatna jest nie tylko w BNI, ale także we własnym biznesie.

Szkolenie dla Zarządów Grup BNI to dwugodzinny zestaw kursów w formie wideo przygotowany przez zespół praktyków. Dzięki temu szkoleniu przygotujesz się do pełnienia funkcji w Grupie BNI i poznasz najlepsze praktyki, dzięki którym Twoja grupa będzie się rozwijała, członkowie będą zarabiali coraz więcej, a Ty i Twoja firma wejdziecie na kolejny poziom rozwoju. Mocno rekomendujemy to szkolenie dla każdego członka pełniącego funkcję w grupie, by dzięki zdobytej wiedzy nie tylko mogli budować mocne grupy, ale także rozwijać swój biznes.

Co zyskasz po ukończeniu tego kursu

Zaloguj