Szkolenie dla Zarządów Grup BNI

Dobry lider sprawia, że grupa ludzi, której przewodzi, zmierza w tym samym kierunku i realizuje te same cele. Potrafi inspirować i motywować do działania. To jedne z cech charakteryzujących liderów, którzy zarządzają Grupą BNI. W dobrze działającej Grupie BNI członkowie generują dużo rekomendacji i biznesów, podejmują nowe inicjatywy biznesowe oraz skutecznie rozwijają swoje firmy. Dzięki temu grupa rozwija się i dołączają do niej nowi przedsiębiorcy.


Dlaczego warto pełnić funkcję w Zarządzie Grupy BNI? Jak odpowiednio przygotować się do tej roli i na czym ona polega? Na co zwrócić szczególną uwagę?


Zarządzanie Grupą BNI, to zarządzanie zespołem kilkudziesięciu managerów. Odkryj, na czym polega aktywne działanie w BNI, i jak skutecznie wykorzystać pełnioną funkcję w grupie do rozwoju swojej firmy.

Podczas szkolenia
nauczysz się:

  1. Jakie są korzyści z pełnienia funkcji w Zarządzie Grupy BNI.
  2. Jak wykorzystać funkcję w Zarządzie Grupy BNI do rozwoju swojej firmy.
  3. Jak każda z funkcji może wspierać członków w rozwijaniu ich biznesu przez rekomendacje.
  4. Jak rozwijać swoją Grupę BNI, a przy tym swój biznes i zarabiać coraz więcej.
  5. Na czym polega pełnienie funkcji w Zarządzie Grupy BNI.
  6. Dlaczego jedne grupy zarabiają więcej niż inne i co ma na to wpływ.

Jak wyznaczać cele Grupy BNI? Jak skutecznie prowadzić spotkanie Grupy BNI, aby generowało jak nawięcej biznesów dla członków grupy? Co zrobić, by wykorzystać pełnioną funkcję do rozwoju własnego biznesu?

To tylko kilka z pytań, na jakie odpowiadają trenerzy podczas Szkolenia dla Zarządów Grup BNI. Przekazują wiedzę dotyczącą zarówno narzędzi pomagających w lepszym pełnieniu swojej funkcji w grupie, jak i wykorzystania tej roli do rozwoju własnej firmy. Umiejętność zarządzania, rozwinięta podczas tego szkolenia, przydatna jest nie tylko w BNI, ale także we własnym biznesie.

Szkolenie dla Zarządów Grup BNI to dwugodzinny zestaw kursów w formie wideo przygotowany przez zespół praktyków. Dzięki temu szkoleniu przygotujesz się do pełnienia funkcji w Grupie BNI i poznasz najlepsze praktyki, dzięki którym Twoja grupa będzie się rozwijała, członkowie będą zarabiali coraz więcej, a Ty i Twoja firma wejdziecie na kolejny poziom rozwoju. Mocno rekomendujemy to szkolenie dla każdego członka pełniącego funkcję w grupie, by dzięki zdobytej wiedzy nie tylko mogli budować mocne grupy, ale także rozwijać swój biznes.

Co zyskasz po ukończeniu tego kursu

Spis lekcji

Temat: Korzyści dla Członka z pełnienia funkcji w Zarządzie Grupy BNI

Przemysław młodzianowski

Opis: Pełnienie roli w Zarządzie Grupy BNI daje dużą widoczność i ogromne możliwości robienia biznesu w Regionie. Pełnienie funkcji to również olbrzymie zaufanie jakim obdarzyli Cię Członkowie Grupy BNI, co przekłada się na obraz firmy którą reprezentujesz. Dostajesz know how największej na świecie organizacji zrzeszającej przedsiębiorców. Wiedzę tę, możesz wykorzystać nie tylko do rozwoju Grupy BNI, ale również do rozwoju własnej firmy. W tym szkoleniu, dowiedz się dlaczego warto pełnić funkcję w Grupie BNI i jak to wpłynie na twój biznes.

Czas trwania: 2:19 min

Temat: Dlaczego ktokolwiek chciałby zostać członkiem Twojej grupy

PHIL BERG

Opis: Będąc Członkiem Grupy BNI, nie zawsze dostrzegasz elementy jej funkcjonowania, które wymagają poprawy. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co na temat Twojej Grupy myślą odwiedzający Was Goście? Czy na sali panuje dobra energia, a Członkowie są skupieni na zarabianiu pieniędzy? Z tego szkolenia dowiesz się dlaczego opinia innych na temat Twojej Grupy jest ważna. Poznasz skuteczne techniki, które pomogą Ci sprawnie zarządzać Grupą BNI, by podnieść jej wiarygodność, a w konsekwencji rozwinąć Twój własnym biznes.

Czas trwania:  7:50 min

Temat: Jakie cele powinna zdefiniować grupa?

PHIL BERG

Opis: W BNI tworzymy społeczność rzetelnych przedsiębiorców, którzy wspierają się wzajemnie w osiąganiu celów zarówno biznesowych, jak i osobistych. Dlatego ważne jest umieć je wyznaczać i planować ich osiągnięcie, aby inni wiedzieli, jak mogą nam pomóc. A jaki jest Twój cel na ten rok? I czy to cel, czy marzenie? Z tego szkolenia dowiesz się, jak odróżnić cel od szeregu działań, które należy podjąć, by go osiągnąć. Dowiesz się też, dlaczego realizacja minimów przez wszystkich Członków Twojej Grupy BNI jest ważna, oraz dlaczego komunikacja oparta na faktach jest zawsze lepszym rozwiązaniem.

Czas trwania: 10:35 min

Temat: Przestań zapraszać gości!

PHIL BERG

Opis: Mała Grupa BNI to mało rekomendacji, a co za tym idzie małe szanse na zrobienie dużego biznesu. Co zatem należy zrobić, aby Grupa profesjonalnych przedsiębiorców rosła wspierając się w realizacji założonych celów? Przestań zapraszać Gości! Zacznij ich przyprowadzać. Zmień swój sposób myślenia o zapraszaniu Gości na spotkania Grup BNI. Z tego szkolenia dowiesz się jakie techniki i narzędzia warto wykorzystać, by robić to skuteczniej.

Czas trwania: 9:31 min

Temat: Model pracy Zarządu Grupy BNI

Arkadiusz sztuka

Opis: Pełnienie funkcji w Zarządzie Grupy BNI wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Grupa BNI ma swoją strukturę, Członkowie pełnią w niej określone funkcje, a co za tym idzie mają do zrealizowania konkretne cele. Aby mieć pewność, że Grupa BNI zmierza we właściwym kierunku, w BNI mamy narzędzia i praktyki, które mają ułatwić Zarządom pełnienie ich funkcji. Z tego szkolenia dowiesz się jak wygląda model pracy Zarządu Grupy BNI.

Czas trwania: 1:27 min

Inne szkolenia i kursy
tylko dla członków BNI

Szkolenie dla Zarządów Grup BNI

Member Success Program

Program Mentoringowy krok-po-kroku

Zaloguj