Zobacz, dlaczego warto zrealizować
Szkolenie MSP

Co Wyróżnia Szkolenie MSP

Instrukcja, w jaki sposób działać w organizacji

System rekomendacji i networkingu opracowany na podstawie 36 lat doświadczeń

Autorski know how BNI® używany przez blisko 300.000 przedsiębiorców w 70+ krajach

Praktycy biznesu i eksperci ds. rozwijania firmy przez rekomendacje

Szczegóły kursu

Czego się dowiesz podczas kursu

Jak BNI może wpłynąć na rozwój Twojego biznesu.

Jak zbudować sieć kontaktów biznesowych i w ten sposób powiększyć swój zespół sprzedażowy.

Jak prowadzić networking.

Kiedy dostaniesz dobre rekomendacje.

Jak przygotować i przekazywać dobre rekomendacje.

Jak zaprezentować swoją firmę, żeby otrzymywać rekomendacje.

Dlaczego warto skutecznie zapraszać gości na spotkania BNI.

Jak interpretować zasady BNI.

Jak prowadzić spotkania 1 na 1, aby kończyły się wymianą rekomendacji.

Spis lekcji

Temat: Witaj w BNI!

Ryszard Chmura

Opis: Rekomendacje, networking, spotkania… Od czego zacząć? Ta lekcja pozwoli Ci zrozumieć system działania w BNI i dowiedzieć się, jak współpracować z Członkami Grupy BNI, aby rozwijać się szybciej i zarabiać więcej.

Czas trwania: 2:16 min

Temat: Zaufanie

Lechosław Chalecki

Opis: Zaufanie w biznesie musi opierać się na realnych wartościach i fundamentach. W tej części kursu wyjaśniamy, jak współpracować z Członkami BNI, by zbudować zaufanie, które przełoży się na pozyskiwanie rekomendacji i zleceń.

Czas trwania: 6:34 min

Temat: Budowanie zaufania

Ryszard Chmura

Opis: W biznesie zaufanie to podstawa, dlatego należy je szczególnie pielęgnować. Zbudowanie go to niełatwe zadanie, ale warto poświęcić temu czas. Podczas tej lekcji dowiesz się, co zrobić, by Członkowie Grupy obdarzyli Cię zaufaniem i przekazywali więcej wartościowych rekomendacji. 

Czas trwania: 5:43 min
Dodatkowe materiały: Budowanie zaufania

Temat: Skuteczne autoprezentacje

Paweł Jach

Opis: 60-sekundowa prezentacja to jeden z ważniejszych elementów spotkania Grupy BNI. Podczas niej, każdy z przedsiębiorców może zaprezentować swój biznes i powiedzieć, jakich kontaktów w danym tygodniu szuka. Dzięki tej lekcji poznasz sprawdzone sposoby na przygotowanie skutecznej prezentacji, by zostać zapamiętanym przez Członków BNI i otrzymywać dobre rekomendacje.

Czas trwania: 7:12 min
Dodatkowe materiały: Struktura autoprezentacji

Temat: Prezentacja dnia

Lechosław Chalecki

Opis: Podczas Prezentacji Dnia każdy członek grupy ma okazję dokładniej zaprezentować swoją firmę, jej osiągnięcia i wymienić kontakty, których poszukuje. Tę część kursu poświęciliśmy na omówienie, jak przygotować prezentację, by zainteresować innych swoim biznesem, wykazać korzyści płynące ze współpracy z Tobą i pozyskać nowe zlecenia.

Czas trwania: 6:07 min
Dodatkowe materiały: Modele prezentacji dnia

Temat: Rekomendacje

Dorota jarosik

Opis: Rekomendacje biznesowe zapewniają stałe źródło zleceń, klientów i stabilny rozwój wielu firmom. W tej części kursu dowiesz się, jak współpracować z Członkami Grupy BNI, by przekazywali ci dobrze przygotowane rekomendacje, które odpowiadają na Twoje potrzeby biznesowe. 

Czas trwania: 4:34 min
Dodatkowe materiały: Arkusz monitorowania rekomendacji

Temat: Spotkania 1 na 1

Paweł Jach

Opis: Najlepszymi sposobami na poznanie wszystkich przedsiębiorców należących do grupy i nawiązanie z nimi relacji są regularne spotkania 1 na 1. Dzięki tej lekcji nauczysz się efektywnie przeprowadzać spotkania biznesowe, które będą kończyły się przekazaniem rekomendacji.

Czas trwania: 17:09 min
Dodatkowe materiały: Spotkania 1:1

Temat: Arkusz GAINS

Sebastian Barnaś

Opis: Arkusz GAINS to narzędzie, które pomoże Tobie i Twojemu partnerowi biznesowemu w przygotowaniu się do spotkania. Po obejrzeniu tego wykładu, będziesz wiedzieć, jak skutecznie uzupełnić Arkusz GAINS, by Twój rozmówca mógł dobrze poznać potrzeby Twojej firmy i przekazać Ci pożądaną rekomendację.

Czas trwania: 3:18 min
Dodatkowe materiały: Arkusz GAINS

Temat: Power Team

Jarosław Juśkiewicz

Opis: Według statystyk BNI, w mocnych grupach, czyli tam, gdzie członkowie zarabiają najwięcej, zbudowane są efektywne Power Teamy, a zlecenia z nich pochodzące to 67% wszystkich zleceń, które otrzymują przedsiębiorcy. Z tego wykładu dowiesz się, jak tworzyć Power Team i współpracować w jego ramach, by otrzymywać lepsze rekomendacje od członków swojej grupy. 

Czas trwania: 8:21 min
Dodatkowe materiały: Sprawdź Power Teamy

Temat: Goście

paweł jach

Opis: Członkowie naszej organizacji na spotkania swoich grup zapraszają gości, którymi są przedsiębiorcy o różnych profesjach, zainteresowani rozwojem firmy i działalnością w BNI.  Po obejrzeniu tej części kursu będziesz wiedzieć, jak zapraszać Gości i z nimi rozmawiać podczas networkingu, by rozwijać swoją Grupę BNI i pozyskiwać więcej rekomendacji. 

Czas trwania: 5:02 min
Dodatkowe materiały:  Lista Gości

Temat: Networking

Lechosław Chalecki

Opis: Jeśli networking kojarzy Ci się wyłącznie z uściskami dłoni i wymienianiem wizytówek podczas biznesowych spotkań czy wydarzeń, jesteś w błędzie. W BNI koncentrujemy się na budowaniu trwałych relacji i pielęgnowaniu ich. Ta lekcja to zbiór cennych wskazówek na temat tego, jak prowadzić networking, by nawiązywać wartościowe znajomości z innymi przedsiębiorcami, które przełożą się na rozwój Twojej firmy.

Czas trwania: 3:10 min
Dodatkowe materiały: Lista kontaktów

Temat: Raporty

Krzysztof Dudek

Opis: Raport Traffic Lights to narzędzie, które pomaga przedsiębiorcom analizować swoje postępy w organizacji. Podczas tej lekcji omawiamy, jak jest zbudowany ten raport i uczymy, jak z niego efektywnie korzystać, by rozwijać siebie i swoją firmę oraz realizować więcej zleceń z rekomendacji. 

Czas trwania: 5:35 min
Dodatkowe materiały: Raport Grupy

Temat: Zasady BNI

Dorota Jarosik

Opis: Zasady i wartości BNI to kryteria, którymi kierują się przedsiębiorcy działający w organizacji. W tej części kursu poznasz kilka podstawowych zasad, jakie zostały stworzone dla Członków BNI, by szybciej się rozwijali i uzyskiwali lepsze rezultaty biznesowe. Pokazujemy też, jak wykorzystać zasady BNI do skutecznej współpracy z innymi przedsiębiorcami z grupy.

Czas trwania: 4:52 min
Dodatkowe materiały: Zasady ogólne

Temat: Rozwój i szkolenia

Lechosław Chalecki

Opis: Kto nie idzie do przodu, ten się cofa – dlatego dbamy o to, by członkowie naszej organizacji rozwijali swoje umiejętności i kompetencje biznesowe. Ten wykład to krótki przewodnik po szkoleniach i warsztatach dla Członków BNI. Podpowiadamy w nim, jak się na nie zapisać i które koniecznie zrealizować, by zdobyć wiedzę o rekomendacjach i współpracy z przedsiębiorcami w Grupie BNI.

Czas trwania: 2:58 min
Dodatkowe materiały: Rozwój i szkolenia w BNI

Szkolenia i kursy

Szkolenie dla Zarządów Grup BNI

Member Success Program – poziom zaawansowany

Program Mentoringowy krok-po-kroku

Zaloguj